• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Загальна інформація

/Files/images/IMG_93188888.JPGКонотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №14 «Калинка» Конотопської міської ради Сумської області, загального типу. Наша адреса:

Проспект Миру,58 М.Конотоп, Сумська область 41600, контактні дані

т. (05447) 9 37 10;

konotop-dnz14.edukit.sumy.ua oksana.yancer@mail.ru

Станом на 01.09.2014 контингент вихованців – 120; 4 вікових групи, з них: 1 – група раннього віку, 1 – молодша група, 1 – середня група та 1 старша група. Середня наповнюваність, група раннього віку – 30 дітей, дошкільного віку – 30 дитини. Педагогічним та обслуговуючим персоналом заклад укомплектований 100%. Заклад має 4 групових кімнати, музичний та фізкультурний зал відсутні, допоміжних кімнат немає, але технічно оснащений: 2 персональних комп’ютера, 2 принтера, сканер, 4 музичних центри, телевізор. Дошкільний заклад працює на художньо-естетичнийм напрямком. У листопаді 2013 року на базі дошкільного закладу відбулося методичне засідання музичних керівників на тему: «Театралізоване дійство, як засіб творчої діяльності дітей». В програмі засідання був перегляд театралізованого дійства «Незвичайна подорож». У грудні 2013 року на базі дошкільного навчального закладу пройшло методичне об’єднання для вихователів середніх груп міста на тему: «Художньо-естетичний розвиток дітей дошкільного віку засобами нетрадиційних технік малювання». Вихователі Пономаренко Ірина Іванівна та Оникієнко Тетяна Іванівна разом із вихованцями групи «Капітошка» створювали шедеври за допомогою нетрадиційних технік малювання. Малювати нетрадиційно вони навчають своїх вихованців на гуртку «Чарівні фарби» та «Умілі рученята», який функціонує уже не один рік.

Наші досягнення: колектив дошкільного закладу за створення належних умов для навчання і виховання дітей неодноразово нагороджений грамотами відділу освіти Конотопської міської ради.

У листопаді 2011 року ДНЗ брав участь у обласному конкурсі «Імідж дошкільного закладу», де був нагороджений дипломом за зайняте III місце у номінації «Міський дошкільний навчальний заклад».

На виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес дошкільного закладу інформаційно-комунікатиних технологій колектив закладу був нагороджений Дипломом у номінації «За зручність користування» II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт в Сумській області у 2012 році та II місце в міському конкурсі дошкільних, шкільних, позашкільних Інтернет-сайтів у номінації «Кращий сайт дошкільного навчального закладу.

У жовтні 2013 року Янцер Оксана Володимирівна була нагороджена почесною відзнакою «Феліца» в номінації «Лідер і творець» за особистий внесок у розвиток освіти міста та виховання підростаючого покоління.

У травні 2014 року відбувся обласний конкурс «Найкращий педагогічний посібник», де весь колектив закладу на чолі з Янцер Оксаною Володимирівною прийняли активну участь та отримали перемогу.

Кiлькiсть переглядiв: 652

Коментарi